Mytí aut

Mytí aut bez myčky?

Chcete mít perfektně umyté auto jak zvenku tak i zevnitř, ale nechcete si svůj vůz mýt sami anebo ho dávat do myčky? Máme pro Vás to nejlepší a nejlevněji řešení. Vybraly jsme ty nejprofesionálnější firmy zabývající se mytí aut. Tyto společnosti používají moderní a nejkvalitnější technologie pro mytí aut.

Ruční mytí aut

Firmy Vám nabízí kompletní ruční mytí aut včetně renovace laku, ošetření karoserie, čištění a ošetření pneu, vyčištění oken, ošetření plastů interiéru, luxování a suché čištění interiéru, tepování interiéru, mytí a ošetření litých kol a poklic, ošetření chromových dílů karoserie a ošetření kožených sedadel. Mytí aut nabízí í mytí nákladních automobilů a autobusů.

Šetrné mytí aut

Ruční mytí aut je mnohem šetrnější k Vašemu automobilu než myčka. Nehrozí poškrábání laku a ruční mytí aut stojí stejně, jako program v kartáčové myčce, ale kvalita se nedá srovnat. Samozřejmě, že i firmy zabývající se mytí aut nabízí různé programy za výhodné ceny. Tyto programy jsou sestaveny přesně podle Vašich potřeb. Vybrané firmy mají dlouholetou praxi v oboru mytí aut. Zaměstnanci všech firem zde uvedené se neustále zdokonalují a díky tomu Vám mohou poradit to nejlepší pro Vás vůz.

Mytí aut na počkání

Pokud na svůj vůz budete čekat, můžete si toto čekání zpříjemnit ve firemní recepci občerstvením a kávou. V těchto firmách čekejte individuální přístup. Nemusíte se bát - mytí aut je opravdu provedeno ručně a s precizností.


Mytí aut Jihlava

  Společnost  Autofolie  Praha s.r.o. doporučuje pro  tónování autoskel  a ruční mytí aut pobočku Jihlava   Ruční... - více…