Autoškola

Autoškola v rejstříku firem

Už Vás nebaví pořád jezdit autobusem, vlakem, metrem atd. a podřizovat svůj čas jízdním řádům? Tak neváhejte a vyberte si v našem rejstříku firem v oboru autoškola tu správnou autoškolu podle Vašich představ. Je to jednoduché řešení na Váš problém. Autoškola nabízí i rychlokurzy, kde si můžete udělat řidičky průkaz během 3 týdnů. Výuka se skládá z několika částí: výuka předpisů o provozu vozidel, výuka o ovládání a údržbu vozidla, výuka teorie řízení a zásad bezpečné jízdy a výuka zdravotnické přípravy. Výcvik je teoretický a praktický. Autoškola nabízí získání řidičského oprávnění pro skupiny nebo podskupiny AM, A1,A2,A,B,C,D, B+E, C+E a T. Pro získání řidičského oprávnění Vám musí být minimálně 18 let a uchazeč musí být v dobrém zdravotním a psychickém stavu. Autoškola se může pochlubit perfektním a moderním vozovým parkem v dobrém stavu. Samozřejmě, že autoškola nezapomíná ani na perfektní prostředí a vybavení učebny.

Každá autoškola má individuální přístup k žákovi

Zaměstnanci autoškol se neustále vzdělávají a díky jsou profesionální. Autoškola nabízí ještě další služby kondiční jízdy, školení řidičů profi do 3,5t, školení řidičů profi nad 3,5T, speciální školení na upevnění nákladů.

Autoškola smyku

Víte o tom, že existuje autoškola smyku? Tato autoškola pod vedením zkušeného lektora naučí řidiče, jak se má chovat v neobvyklých situacích, které mohou nastat. Konkurence v oboru autoškola je dnes veliká a najít tu správnou autoškolu za dobrou cenu je dnes umění, proto jsme tady my. Věříme, že si z našeho seznamu v oboru autoškola najdete tu pravou a budete nad míru spokojeni.


Autoškola Praha 9

Akreditované školící středisko AURA s.r.o.  Autoškola Praha 9 Individuální přístup učitelek a učitelů Náročná... - více…