Mytí aut Jihlava

Autofolie Praha s.r.o. pneumatiky, alu kola

Společnost Autofolie Praha s.r.o. doporučuje pro tónování autoskel a ruční mytí aut pobočku Jihlava

Tónování autoskel Jihlava

 

Ruční mytí aut na pobočce Jihlava

Mytí aut od Autofolie Jihlava

V ceně mytí aut na pobočce Jihlava je podlahová část, tepování sedaček, dveřní textilie, strop a kufr. Údržba a čištění pryžových a plastových částí, mytí skel (obě strany). Pokud má vůz koženou výbavu, tak čištění zahrnuje: konzervaci a ošetření autosedaček a kožené části vozu.

 

Tónování autoskel s atestem na pobočce Jihlava

Atest tónování autoskel Tónování autoskel Praha

Chcete-li dodat Vašemu vozu nový vzhled, rozhodně využijte tónování autoskel na pobočce Jihlava. Pro tónování autoskel vždy používáme homologované fólie pro provoz na našich silnicích. Tónování autoskel Jihlava Vám tak nabídne vysoce kvalitní SunTek fólie vyrobené v USA, které mají výborné tepelné izolační vlastnosti a dlouholetou záruku funkčnosti. Na montáž dáváme doživotní záruku.

 

Kvalita, bezpečnost a soukromí od Autofolie Jihlava

Bezpečnostní fólie od Autofolie Jihlava

Autofolie Jihlava nejen že nabízí kvalitní autofolie SunTek, ale zajistí Vám také například zvýšenou bezpečnost při jízdě, případně také ochranu Vašeho majetku. Máte k dispozici výběr z bezpečnostních folií, které lze instalovat nejen na autoskla, ale také na celý Váš dům a tím ochránit Váš majetek před případnými zloději.

Pobočka Autofolie Jihlava Vám také zajistí díky tmavému nebo zrcadlovému provedení větší soukromí před zraky sousedů či náhodných kolemjdoucích. Pobočka Autofolie Jihlava Vám také zajistí instalaci folie v koupelně, například na část sprchového koutu a to v pěkné dekoraci - provedení pískovité sklo.

 

Dárkový poukaz na tónování autoskel pobočka Jihlava

Pokud Vás zaujala nabídka na tónování autoskel, můžete se s ní podělit například se svými přáteli či příbuznými. K dispozici máte dárkový poukaz na tónování autoskel pobočka Jihlava a tak máte velmi praktický dárek například k narozeninám Vašeho kamaráda nebo výročí Vašich rodičů.

 

Tónování autoskel Jihlava

 

Dárkový poukaz na tónování autoskel pobočka Jihlava zajisté potěší každého, ať již bude chtít vylepšit vzhled vozu nebo si zajistit větší soukromí ve voze. Nejen že dárkové poukazy na tónování skel Jihlava příjemně potěší úplně každého, ale máte tak zajištěn poměrně levný, neobvyklý avšak velmi praktický dárek pro každou příležitost.

 

Kontakt na ruční mytí aut Jihlava

Adresa: Havlíčkova 58
58602 Jihlava
Telefon: +420 606 401 649
WWW: http://www.sunshield.cz
Poptat: Zobrazit poptávkový formulář
Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Zvětšit mapu

Fotogalerie