Autofolie Sokolov

Autofolie Praha s.r.o. pneumatiky, alu kola

Společnost Autofolie Praha s.r.o. doporučuje pro tónování autoskel a celopolepy aut pobočku Autofolie Sokolov.

 

Rádi byste si nechali provést tónování skel nebo celopolep Vašeho vozu na Sokolovsku? Pak pro Vás může být skvělým řešením pobočka Autofolie Sokolov.

 

Autofolie Sokolov

 

Tónování autoskel od Autofolie Sokolov

Autofolie Sokolov používá velice kvalitní fólie SunTek

Autofolie SunTek instalované společností Autofolie Sokolov - Václav Pulda, Vám zajistí velice kvalitní tónování autoskel na jakémkoliv typu vozidla. K dispozici máte celou řadu úrovně zatmavení, které Vám zajistí nepropustnost škodlivého UV záření do Vašeho vozidla a zároveň Vás ochrání před zraky nenechavých zlodějů se zachováním dobrého výhledu z vozidla.Tónování autoskel Sokolov je provedeno na velice profesionální úrovni a mile Vás překvapí nejen vysoká kvalita odvedené práce, ale také rychlost jejího provedení. Tónování autoskel je provedeno na pobočce v obci Dolní Rychnov – okres Sokolov, kde si kromě tónování autoskel na Vašem voze můžete objednat také polep folií na výlohy, či opravy všech typů dvou či čtyřkolových vozidel, včetně přípravy na STK.

 

Ceník tónování autoskel

  • Hatchback  3.300 Kč
  • Coupe  3.300 Kč
  • Liftback  3.600 Kč
  • Sedan 3.800 Kč
  • Combi  3.800 Kč
  • SUV, MPV, Off-road  3.800 Kč
  • Dodávky (VAN, minibus)  4.300 Kč

Cena platí pro tónování autoskel celé zadní části vozu tj. bez předních bočních oken (řidič, spolujezdec). Doplatek na tónování předních bočních oken je 2.000 Kč.

 

Celopolepy aut od Autofolie Sokolov

Autofolie Sokolov používá velice kvalitní fólie KPMF

Uvažujete o změně barvy Vašeho vozu? Nabízíme Vám montáž velice kvalitní fólie KPMF Ltd., Wales - Velká Británie. Autofolie KPMF je profesionální materiál pro montáž autofolie na karoserie vozidel. Celopolepy aut Sokolov s garancí kvality a rychle odvedené práce.

 

Dárkové poukazy od Autofolie Sokolov se slevou 14%

Chtěli byte dát svým blízkým opravdu originální dárek? Pak pro vás může být skvělým řešením dárkový poukaz na tónování autoskel se slevou 14% od Autofolie Sokolov. Můžete tak udělat obdarované osobě opravdovou radost a zároveň změnit vzhled jejich vozu k nepoznání.

 

Platební systémy - jak zaplatit za dárkový poukaz na tónování autoskel

Online platba kartou, přes el. bankovnictví, bankovním převodem nebo na dobírku. Pro více info klikni na obrázek se slevou.

Tónování autoskel Sokolov

Dárkový poukaz na profesionální tónování autoskel od Autofolie Sokolov může obdarovaná osoba uplatnit do 31.12.2014. Dárkový poukaz na tónování autoskel je tak skvělým, originálním a zároveň cenově dostupným dárkem, který zaručeně potěší každého majitele automobilu.

 

Kontakt na pobočku Sokolov

Pro objednání služeb nebo dotazy nás kontaktujte přes poptávkový formulář.

 

Adresa: Kollárova 276
35604 Dolní Rychnov
Telefon: +420 773 884 884
Poptat: Zobrazit poptávkový formulář
Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Zvětšit mapu