Autofolie Ostrava

Autofolie Praha s.r.o. pneumatiky, alu kola

Společnost Autofolie Praha s.r.o. doporučuje pro tónování autoskel a celopolepy aut pobočku Autofolie Ostrava

 

Změna barvy vozu od Autofolie Ostrava

Celopolepy aut od Autofolie Ostrava

Požadujete kompletní změnu barvy vozu? Celopolepy aut nabízí nekonečné možnosti v oblasti vzhledu barvy, struktury i potisku aut. Autofolie se vyrábí v lesklé a matné barvě a navíc je zde možnost, si je nechat potisknout dle vašeho nebo námi navrženého designu či sjednotit barvy vašeho vozového parku. Celopolepy aut Ostrava Vám zajistí montáž autofolie na celou karoserii za cca. 4 dny (příprava vozu, aplikace a důkladné přilnutí folie). Lak vozu je po dobu, kdy je chráněn autofolií chráněn i před vyblednutím a poškrábáním.

 

Tónování autoskel od Autofolie Ostrava

Tónování autoskel Ostrava

Tónování autoskel od Autofolie Ostrava Vám zajistí odraz slunečních paprsků a zadrží škodlivé UV záření. Dále zamezí přehřívání i blednutí interiéru vozidla a dodává řidiči i ostatním cestujícím příjemný pocit i soukromí. Autofolie Ostrava provede odbornou instalaci se zárukou 5 let na použitou folii. K tónování autoskel na pobočce Autofolie Ostrava používáme pouze vysoce kvalitní homologované autofolie Global Window Films z USA.

 

Dárkový poukaz na tónování autoskel se slevou

Dárkový poukaz na tónování autoskel od Autofolie Ostrava Vám skvěle poslouží jako praktický dárek. Dárkový poukaz může obdarovaný uplatnit v Ostravě u firmy X-Studio, kde bude profesionální tónování autoskel provedeno. Stejně jako to udělalo již velké množství spokojených zákazníků, tak můžete i Vy věnovat dárkový poukaz na tónování autoskel od Autofolie Ostrava a udělat tak radost, s jistotou, že jste daroval originální a kvalitní službu.

 

Platební systémy - jak zaplatit za dárkový poukaz na tónování autoskel

Online platba kartou, přes el. bankovnictví, bankovním převodem nebo na dobírku. Pro více info klikni na obrázek se slevou.

Tónování autoskel Ostrava

Dárkový poukaz na profesionální tónování autoskel Ostrava, může obdarovaný uplatnit do 31.12.2014. Dárkový poukaz na tónování autoskel je tak skvělým, originálním a zároveň cenově dostupným dárkem.

 

 

Kontakt na pobočku Autofolie Ostrava

Adresa: Pod Lesem 1921
73541 Petřvald
Telefon: +420 777 051 664
WWW: http://www.x-studio.cz
Poptat: Zobrazit poptávkový formulář
Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Zvětšit mapu