Autofolie Jihlava

Autofolie Praha s.r.o. pneumatiky, alu kola

Společnost Autofolie Praha s.r.o. doporučuje pro tónování autoskel, čištění interiéru aut a montáž fólie na okna pobočku Autofolie Jihlava

 

Tónování autoskel Jihlava

 

Autofolie s atestem na pobočce Jihlava

Atest tónování autoskel Tónování autoskel Praha

Chcete-li dodat Vašemu vozu nový vzhled a zároveň se chránit před UV zářením, využijte profesionální tónování autoskel na pobočce Jihlava. Pro tónování autoskel pobočka Autofolie Jihlava vždy používá atestované autofolie schválené pro pozemní komunikace. Tónování autoskel Jihlava Vám tak nabídne vysoce kvalitní SunTek autofolie vyrobené v USA, které mají skvělé tepelné izolační vlastnosti a dlouholetou záruku funkčnosti. Profesionálové z Autofolie jihlava Vám dájí doživotní záruku na provedenou montáž autofolie.

 

Kvalita, bezpečnost a soukromí od Autofolie Jihlava

Bezpečnostní fólie od Autofolie Jihlava

Autofolie Jihlava nejen že nabízí kvalitní autofolie SunTek, ale zajistí Vám také například zvýšenou bezpečnost při jízdě, případně také ochranu Vašeho majetku. Máte k dispozici výběr z bezpečnostních folií, které lze instalovat nejen na autoskla, ale také na celý Váš dům a tím ochránit Váš majetek před případnými zloději.

Pobočka Autofolie Jihlava Vám také zajistí díky tmavému nebo zrcadlovému provedení větší soukromí před zraky sousedů či náhodných kolemjdoucích. Pobočka Autofolie Jihlava Vám také zajistí instalaci folie v koupelně, například na část sprchového koutu a to v pěkné dekoraci - provedení pískovité sklo.

 

Fólie na okna funguje jako nejúčinnější pasivní klimatizace

Fólie na okna od Autofolie Jihlava

  • Sniží průchod sluneční energie a tím teplotu v místnosti v horkých letních měsících
  • V zimě redukují ztráty tepla skleněnými plochami
  • Jako jediné jsou použitelné na dvojskla plněná inertními plyny
  • Dává oknům i budově jednotný vzhled prosklených ploch
  • Sniží riziko zranění rozbitým sklem
  • Zadrží 99% škodlivého UV záření

 

Mytí aut Jihlava

Mytí aut od Autofolie Jihlava

V ceně mytí aut Jihlava je tepování sedaček, podlahová část, dveřní textilie, kufr a strop. Čištění a údržba plastových a pryžových částí, mytí autoskel (obě strany). Pokud máte koženou výbavu, tak čištění zahrnuje, ošetření a konzervaci sedaček a kožené části vozu.

 

Dárkový poukaz na tónování autoskel pobočka Jihlava

Pokud Vás zaujala nabídka na tónování autoskel, můžete se s ní podělit například se svými přáteli či příbuznými. K dispozici máte dárkový poukaz na tónování autoskel pobočka Jihlava a tak máte velmi praktický dárek například k narozeninám Vašeho kamaráda nebo výročí Vašich rodičů.

 

Tónování autoskel Jihlava

 

Dárkový poukaz na tónování autoskel Jihlava zajisté potěší každého, ať již bude chtít vylepšit vzhled vozu nebo si zajistit větší soukromí ve voze. Nejen že dárkové poukazy na tónování skel Jihlava příjemně potěší úplně každého, ale máte tak zajištěn poměrně levný, neobvyklý avšak velmi praktický dárek pro každou příležitost.

 

Kontakt na Autofolie Jihlava

Adresa: Havlíčkova 58
58602 Jihlava
Telefon: +420 606 401 649
WWW: http://www.sunshield.cz
Poptat: Zobrazit poptávkový formulář
Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Zvětšit mapu

Fotogalerie