Autofolie Hradec Králové

Autofolie Praha s.r.o. doporučuje pro tónování autoskel pobočku Autofolie Hradec Králové.

 

Hradec Králové

Tónování autoskel Hradec Králové

 

Patříte mezi majitele automobilu v Hradci Králové? Rádi byste na svém voze provedli částečné nebo kompletní tónování autoskel? Doporučujeme Vám tedy využít profesionální tónování autoskel na pobočce Autofolie Hradec Králové.

 

Nejlevnější povinné ručení

 

Tónování autoskel od autofolie Hradec Králové Vám zajistí

  • Snížení teploty interiéru ve Vašem automobilu
  • Ochranu pro Vás i Vaše děti před poletujícím sklem při případné autonehodě
  • Ochranu posádky a interiéru vozu před škodlivým UV zářením
  • Snížení rizika oslnění slunečním svitem
  • Zlepšení požitku a většího soukromí při jízdě
  • Zdokonalení vzhledu Vašeho vozu

 

Vzorník tónování autoskel od autofolie Hradec Králové

Vzorník tónování autoskel na pobočce Autofolie Hradec Králové

 

Profesionální tónování autoskel Hradec Králové

Tónování autoskel od autofolie Hradec Králové, při použití autofolie SunTekAtest SunTek k tónování autoskel od Autofolie Hradec Králové

Tónování autoskel na pobočce Autofolie Hradec Králové je provedeno pomocí velice kvalitní homologované autofolie světové značky SunTek z USA.  Na tónování autoskel Hradec Králové, které je provedeno rychle, profesionálně a přitom levně, navíc získáte až 5 let záruky. Tónování autoskel na pobočce Hradec Králové je provedeno bez demontáže oken, a jelikož používají homologované fólie na auto, bude na každé tónované okno nalepen atest. Po dokončení tónování autoskel Vám bude vystaveno osvědčení o způsobilosti vozu pro pozemní komunikace.

 

Autofolie Hradec Králové

Hledáte-li tedy firmu v Hradci Králové, která provede instalaci autofolie na Vašem voze, jsou k tomu autofolie Hradec Králové naprosto ideální. Autofolie Hradec Králové jsou Vám k dispozici 5 dní v týdnu, na adrese: Denisovo náměstí 25/140, 500 04, Hradec Králové – Kukleny, kde můžete využít služeb: tónování autoskel, okenní fólie, ochranné fólie, celopolepy aut, autoskla.

 

Provozní doba pobočky autofolie Hradec Králové

Pondělí 09:00 - 12:00 13:00 - 18:00
Úterý 09:00 - 12:00 13:00 - 18:00
Středa 09:00 - 12:00 13:00 - 18:00
Čtvrtek 09:00 - 12:00 13:00 - 18:00
Pátek 09:00 - 12:00 13:00 - 18:00
Sobota zavřeno  
Neděle zavřeno  

 

Platební možnosti

Hotovost ANO
Kartou NE
Fakturou NE
   

 

Další služby na pobočce autofolie Hradec Králové

Ochranné autofolie

Chcete, aby Váš vůz vypadal po několika letech jako nový? Použijte na svůj vůz ochranou polyuretanovou autofolii s ultra vysokým leskem. O kvalitě této fólie svědčí její použití na ochranu stavebných a lesních strojů, nákladních automobilů, kamiónů, čtyřkolek a snowboardů. Povrch polyuretanové fólie je odolný vůči hmyzu, chemickým látkám, oleji a smogu. Lak automobilu zůstává po odstranění fólie neporušený, bez zbytků lepidla.

Celopolepy aut

Naše firma má v tomto oboru letitou praxi. Používáme vysoce kvalitní dvouvrstvé wrap autofolie, vyvinuté nejnovějšími poznatky ve vývoji PVC a pigmentových technologií. Naše firma Vám v rámci služeb nabízí 3D tisk s ochranou laminací, která Vám může zrealizovat firemní loga nebo Váš vlastní desing. Každý kout, ohyb, křivka, okraj a spoj na vnější straně části karoserie jsou pečlivě překryty bez známky ořezů.

Autoskla

V rámci rozšíření služeb nabízíme servis autoskel. V rámci servisu Vám nabízíme montáž a demontáž autosklel. Dokážeme Vám zajistit servis autoskel na všechny typy vozidel. Kvalitou a rychlostí našeho servisu budete mile překvapeni. Tak neváhejte a navštivte naši pobočku Hradec Králové.

 

 

 

Kontakt na autofolie Hradec Králové

Tónování autoskel Hradec Králové

 

 

Pro dotazy nebo objednání služeb nás kontaktujte přes poptávkový formulář.

Adresa: Denisovo náměstí 25/140
50004 Hradec Králové - Kukleny
Poptat: Zobrazit poptávkový formulář
Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Zvětšit mapu