Autofolie Františkovy Lázně

Autofolie Praha s.r.o. doporučuje pro tónování autoskel pobočku Autofolie Františkovy Lázně.

 

Patříte mezi majitele automobilu ve světově proslulém lázeňském městě Františkovy Lázně? Rádi byste na svém voze provedli částečné nebo kompletní tónování autoskel? Doporučujeme Vám tedy využít profesionální tónování autoskel na pobočce Autofolie Františkovy Lázně.

 

Nejlevnější povinné ručení

 

Tónování autoskel Františkovy Lázně Vám zajistí

  • Autofolie zajistí snížení teploty interiéru ve Vašem automobilu
  • Ochranu pro Vás i Vaše děti před poletujícím sklem při případné autonehodě
  • Ochranu posádky a interiéru vozu před škodlivým UV zářením zajistí autofolie
  • Snížení rizika oslnění slunečním svitem
  • Zlepšení požitku a většího soukromí při jízdě
  • Tónování autoskel pro zdokonalení vzhledu Vašeho vozu

 

 

Profesionální tónování autoskel Františkovy Lázně

Tónování autoskel na pobočce Autofolie Františkovy Lázně je provedeno pomocí velice kvalitní homologované autofolie SunTek z USA. Na tónování autoskel Františkovy Lázně, které je provedeno rychle, profesionálně a přitom levně, navíc získáte až 5 let záruky. Tónování autoskel na pobočce Františkovy Lázně je provedeno bez demontáže oken, a jelikož používají homologované fólie na auto, bude na každé tónované okno nalepen atest. Po dokončení tónování autoskel Vám bude vystaveno osvědčení o způsobilosti vozu pro pozemní komunikace.

 

Autofolie Františkovy Lázně

Hledáte-li tedy firmu, která provede instalaci autofolie na Vašem voze, jsou k tomu autofolie Františkovy Lázně naprosto ideální. Autofolie Františkovy Lázně jsou Vám k dispozici 5 dní v týdnu, na adrese: Chebská 12, Slatina 351 01, kde můžete využít dalších služeb: autoskla, autofolie, pneuservis.

 

Další služby na pobočce Františkovy Lázně

Pneuservis

Máme pro vás velký výběr pneumatik na všechny osobní, tak i nákladní vozy za skvělou cenu. Máme profesionálně vyškolený personál, který Vám poradí při koupě pneumatik. Všechny servisní práce děláme na počkání.

Autoskla

Stali jsme se smluvními partnery firmy AGC v rámci dodávky autoskel. Záruka je 24 měsíců na všechna námi namontovaná a dodaná autoskla. Záruka se vztahuje na průhlednost, tvar, stálobarevnost, těsnost a jakost. Všechna čelní skla jsou vysoce jakostní, homologovaná a mají požadovaná osvědčení a označení od automobilového průmyslu.

 

 

 

Kontakt na tónování autoskel Františkovy Lázně

 

Pro dotazy nebo objednání služeb nás kontaktujte přes poptávkový formulář.

Adresa: Chebská 12
35101 Františkovy Lázně
Poptat: Zobrazit poptávkový formulář
Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Zvětšit mapu